Usługi wiertnicze, pompy ciepła - Adam Fistek

Profesjonalne
usługi
wiertnicze
Tel. 603-852-019

You are here: Home arrow Wiercenia poszukiwawcze
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Wiercenia poszukiwawcze

Na potrzeby poszukiwania i rozpoznania złóż kopalin stałych i ciekłych wykonujemy odwierty w technologii dostosowanej do wymogów podyktowanych rodzajem ośrodka gruntowo – skalnego w jakim prowadzone są badania.

Podstawowymi narzędziami opróbowania w skałach sypkich i spoistych są: kolumna rdzeniowa (koronka widiowa), świder spiralny, szapa wiertnicza wraz z szlamówką i kolumną rur osłonowych 

Odwierty pełnordzeniowe, stosowane przy badaniu skał zwięzłych i litych są specjalnością firmy. Oferujemy wykonanie odwiertów w dowolnej średnicy w istniejących typoszeregach, do głębokości kilkuset metrów koronkami diamentowymi.

Na potrzeby wykonania odwiertów poszukiwawczych za wodą (wody zwykłe i mineralne) proponujemy wykorzystanie technologii wiercenia dolnym motkiem (DTH), szczególnie korzystnej z punktu widzenia wykonywanych na otworze badań hydrogeologicznych.

W niedługim czasie przedstawioną ofertę poszerzymy o rdzeniowe opóbowanaie gruntu bez użycia płuczki realizowane metodą udarowego wbijania próbnika wraz z rurami osłonowymi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »