Usługi wiertnicze, pompy ciepła - Adam Fistek

Profesjonalne
usługi
wiertnicze
Tel. 603-852-019

You are here: Home arrow Studnie głębinowe
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Studnie głębinowe

Wykonujemy studnie głębinowe w każdym rodzaju podłoża geologicznego. Posiadany sprzęt i wiedza, a także uprawnienie Okręgowego Urzędu Górnieczego we Wrocławiu umożliwiają wykonanie ujęcia wody do głębokości kilkuset metrów.

Metodę wykonania ujęcia dobieramy w odniesieniu do istniejących warunków geologicznych rozpoznanych badaniami geologicznymi oraz przeznaczenia odwiertu. Pozwala to na zoptymalizowanie kosztów klienta w odniesieniu do zachowania wysokiego standardu wykonania.

Wszystkie elementy konstrukcyjne studni jak filtr, kolumna rur eksploatacyjnych, obsypka, kolumna rur okładzinowych, zabezpieczenie wylotu studni  a także materiały użyte do wykonania  odwiertu spełniają wymogi sanitarne i branżowe w zakresie sztuki budowlanej potwierdzone, gdzie to konieczne, odpowiednimi cetryfikatami.   

Na życznie klienta zapewnimy obsługę geologiczną inwestycji, zaś w przypadkach złożonych gdzie istnieje wymóg swiadczenia usług specjalistycznych (np. w zakresie badań geofizycznych, laboratoryjnych itp.) skierujemy do renomowanych podmiotów z którymi jesteśmy w stałej współparacy.

Wykonujemy remonty i modernizacje istniejących ujęć wodnych z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu.

Każde zlecenie realizujemy  począwszy od etapu planowania i projektu aż do fazy realizacji w ścisłej konsultacji z inwestorem. Umożliwia to finansującemu stałą kontrolę nad finansowym jak i metrytorycznym aspektem realizacji zadania. 
 
« poprzedni artykuł